Дневен хороскоп за сабота, 22.05.2021: Изненадете ја вашата сакана личност на необичен начин, ако имате доволно имагинација, сè може да се смени во позитивна насока…

Овен
Љубов:
Мора да ја разберете саканата личност дури и кога не е во право. Нема потреба да делувате како „морален судија“.
Работа:
Потребен ви е сигурен партнер или личност која целосно го следи вашиот деловен чекор и креативни идеи.
Здравје:
Ќе ви годат разни активности, како добар начин за олеснување и психотерапија.

Бик
Љубов:
Не дозволувајте никој намерно да ја злоупотреби вашата емоционална доверба или да се крие зад вашите ветувања.
Работа:
Се грижите за надминување на разни компликации и за промена на вашата позиција во кругот на соработниците.
Здравје:
Вечерта ќе ви годи опуштена атмосфера и релаксација.

loading...

Близнаци
Љубов:
Во односот со саканата личност, можете да ги исполните своите емотивни желби на заобиколен начин. Уживајте во убавите работи со блиска личност.
Работа:
Почекајте подобар момент кога целосно ќе ги реализирате своите намери. Важно е правилно да се процени редоследот на потезите.
Здравје:
Одржувајте добро расположение и инспирација.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО Една од најскапите СВАДБИ во светот чинела 60. милиони долари: Луксузот го изненадил светот, но приказната немала среќен крај

Младенците биле наследничката Ваниша Митал и бизнисменот Амит Батија Има парови кои мислат дека е …