Дневен хороскоп за понеделник, 17.05.2021: Успехот понекогаш се чини недостижен, но околностите секогаш се менуваат. Важно е да научите добра лекција и да останете упорни во своите намери…

Јарец
Љубов:
Направивте одредени грешки во средбата со блиска личност. Затоа, чувствувате вина и непријатност.
Работа:
Важно е некој да го одобри вашиот начин на размислување и да ве охрабри да се изразите креативно во деловната соработка.
Здравје:
Треба да се ослободите од напорните обврски.

Водолија
Љубов:
Не го залажувајте вашиот партнер со погрешна приказна. Пред саканата личност не е важно она што го зборувате, туку тоа што го чувствувате.
Работа:
Важно е да верувате во вашата интуиција, но исто така да прифатите корисен совет што го нудат вашите блиски соработници.
Здравје:
Ќе ви годи релаксација или некоја спортска активност.

loading...

Риби
Љубов:
Анализирајте нечие однесување повнимателно, бидејќи во емотивниот дијалог има работи што можат да се забележат само од одредена далечина.
Работа:
Успехот понекогаш се чини недостижен, но околностите секогаш се менуваат. Важно е да научите добра лекција и да останете упорни во своите намери.
Здравје:
Избегнувајте ситуации што ве исцрпуваат.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО Една од најскапите СВАДБИ во светот чинела 60. милиони долари: Луксузот го изненадил светот, но приказната немала среќен крај

Младенците биле наследничката Ваниша Митал и бизнисменот Амит Батија Има парови кои мислат дека е …