(ВИДЕО) ЌЕ ВИ ГО РАЗУБАВИ ДЕНОТ – Непобедливото дуо направило УРНЕБЕС! Еве како татковците се грижат за своите ќерки и им прават фризури

Уживањето на татковците и ќерките е секогаш забавно со различни авантури …
Има ли нешто покомплицирано за татковците отколку на ќерките да им ги направат фризурите што ги сакаат? Секако, времето што го поминуваат заедно во правење фризура е незаменливо и никогаш не се заборава, бидејќи не недостасува ниту смеа или забава, но вештините секако ги има.
Сепак, еден татко отишол чекор подалеку и смислил иновативен начин на татковците ширум светот да им го реши проблемот со совршено врзано опавче за девојчиња.
Сè што треба и вие да го испробате овој трик е вашата расположена ќерка и – правосмукалка.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за сабота, 19.06.2021: Некој не ги исполнува вашите емотивни очекувања, но вие сте толерантни и со разбирање за лицето кое ја користи вашата добра волја…

Овен Љубов: Ако сте млади или слободни, не двоумете се пред личност која ви испраќа …