(ВИДЕО) Жена во 26. година открила дека целиот нејзин живот е лага и дека во детството била киднапирана

ШТО би направиле ако еден ден откриете дека целиот живот ви е лага и дека семејството не е онакво какво што вие сте мислеле дека е?
Токму во оваа ситуација се нашла жена од Соединетите држави, како што тврди, кога имала само 26. години. Анонимната жена, сега 42 година, ја споделила својата шокантна приказна во видеото на ТикТок под корисничкото име @thebeardedmom. Снимката стана вирална и била прегледана стотици илјади пати.
Во неа, жената објаснува како открила дека нејзината мајка всушност не е нејзина биолошка мајка и се обидела да дознае повеќе за лицето кое ја родило.

@thebeardedmomhow I learned I had been kidnapped #storytime #realshit #thisismylife #nomoreshame #kidnapped #survivor #fyppppppppppppppppppppppp


♬ original sound – bearded mom


„Претпоставив дека најбрзиот начин да ја пронајдам својата биолошка мајка ќе биде да ги пребарувам нејзините криминални досиеја. Не знам што ме натера да се јавам во одделот на шерифот во градот каде што сум родена, се чинеше дека има смисла во тоа време. Се јавив во одделот на шерифот, им ги дадов информациите што ги имав, шерифот стана крајно заинтересиран за тоа која сум јас и моите лични податоци и, по неколку минути разговор, ме замоли да седнам. Тој имаше што да ми каже“, се сеќава таа .
Таа продолжила да открива: „Седнав, тој ми рече дека не може да најде никакви информации за мајка ми, но дека ме водат како исчезната“.
Покрај тоа, според него, таа исчезнала уште во 1980. година.
„Имаше полициска истрага до која не можев да пристапам бидејќи записите беа архивирани, но дознав дека сум киднапирана“, се сеќава таа.

@thebeardedmompart two my kidnapping

♬ original sound – bearded mom

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дали се држите за раце или не? Дали шетате прегрнати? Што може да открие ОДЕЊЕТО ПО УЛИЦА за вашата ВРСКА!

Има ли нешто поромантично од есенска прошетка со саканата личност? Зборувајќи за тоа, дали имате …