(ВИДЕО) Сер Том Џонс признал дека користел вијагра: „Нема срам за тоа кога имате 80 години!“

Британскиот музичар Сер Том Џонс признал дека користел вијагра. Тој го откри ова на подкаст, наведувајќи дека „не е лошо понекогаш да имате мала помош“.
„Нема срам за тоа кога имате 80 години“, рекол музичарот.
Пејачот беше во долгогодишен брак со сопругата Линда, од 1957. до 2016. година, кога таа почина.
По нејзината смрт, тој често се гледаше во друштво на нови девојки, и отсекогаш бил мета на разни обожаватели.
За време на перформансот, девојчињата му фрлаа гаќички, а во една прилика, некој му го фрли клучот од хотелската соба.

 

loading...

View this post on Instagram

 

A post shared by Sir Tom Jones (@realsirtomjones)


На подкастот, тој се пофалил дека сè уште има глас како во триесеттите години.
„Голема работа е, јас имам осумдесет и звучам како да сум сè уште во триесеттите години. Во тие години веќе ја губите контролата, но јас се обидувам и туркам“, заклучил пејачот.


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sir Tom Jones (@realsirtomjones)

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Со секс против Путин: Масовни оргии на ридот над Киев, 15.000 учесници

Ако дојде до тоа дека Владимир Путин навистина ќе нареди испалување на нуклеарно оружје, доведувајќи …