(ВИДЕО) Мачка на сопствениците им ја исчистила куќата па станала интернет ѕвезда

Имате премногу работа? Тогаш треба да набавите мачка.

Една мачка стана вирална sвезда затоа што на нејзините сопственици, им го исчистила тенџерето, ги чистеше мијалникот и славината, дури и со правосмукалка го исчистила тепихот.
Иако е совршено јасно дека таа има „помош“ од човек, снимките на кои таа ги извршува домашните работи станале вирални.


„Многу талентирана мачка”, „Дали оваа мачка има браќа? Веднаш ќе земам еден или двајца”, се некои од коментарите.


Фото: Принтскрин/Тtwitter

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за понеделник, 08.08.2022: Понекогаш треба да го исклучите разумот, има работи кои не можете да ги објасните врз основа на логички правила. Оставете ги вашите чувства да „проговорат“…

Овен Љубов: Подобро е да ја прифатите идејата на партнерот отколку да направите љубоморна сцена. …