(ВИДЕО) ПОСЛЕ ЉУБОВНА КАВГА ДЕВОЈКАТА ЗАВРШИЛА СО ГЛАВАТА ВО ИЗЛОГОТ: Снимката на надзорните камери ја открива вистината за кавгата!

Снимките од надзорните камери забележале жестока расправија помеѓу млад пар. Во еден момент, девојката со глава го скршила прозорецот, а мажот само мирно си заминал.
На видеото се гледа како жената бесно вика на мажот, а во еден момент таа дури започнала да ја треска главата во излогот. Мислела дека стаклото е многу поотпорно, но по неколку удари со главата, се скршило и девојката паднала во продавницата.


Мажот, кога видел што се случило ладнокрвно си заминал, а девојката брзо станала и излегла низ излогот.

Фото: Принтскрин/Youtube


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Кој е вашиот идеален партнер според хороскопот?

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …