(ВИДЕО+ФОТО) Лонгорија во црвено бикини ја покажала линијата од соништата – Фановите и порачале: „Не старееш“

Црвената боја пред 20. години беше заштитен знак на Габриел Солис во серијата „Очајни домаќинки“. Овој лик го отелотвори актерката Ева Лонгорија, а со последната објава покажа дека сепак одлично и прилега. Овој пат, наместо фустан во таа боја, таа облекла бикини и ги покажала сите свои атрибути.
45-годишната актерка се пофалила со истренирано тело кое се должи на редовно вежбање.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)


„Не старееш“, „Неверојатна жена“, „Изгледаш фантастично“, се некои од комплиментите што ги добила.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Почина новинарот Тодор Пендаров – Беше жива енциклопедија

Новинарот и аналитичар Тодор Пендаров вчера по долго боледување почина во Скопје. Причината е Ковид …