(ВИДЕО) АКО НЕ ВИДИТЕ НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ: Марта, златен ретривер, сама си го носи креветчето!

Сопствениците на кучиња добро знаат колку нивните домашни миленици си ги сакаат своите креветчиња…
Уште еден пример за тоа е златниот ретривер Марта чии сопственици се вселиле во нов дом.
Но, и таа добила нов кревет а од видеото можете да видите колку таа си го сака новото креветче и како помага да се внесе…

loading...

Фото: Принтскрин/

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Науката одлучила кои се најубавите славни маж и жена на светот: Дали се согласувате?

Повеќето ќе речат дека вкусовите се различни и дека убавината е субјективна, но научниците сепак …