(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Директорка во Америка ја повикала мајката на училиште и пред неа ја истепала нејзината ќерка!

ШОКАНТНО видео во кое Мелиса Картер, директорка на основно училиште во Клевистон, тепа шестгодишно девојче со дрвена даска по задникот ја вознемири јавноста.
Според мајката на девојчето, директорката ја поканила на разговор во училиштето, а потоа пред неа ја казнила нејзината ќерка.
„Таа ја удираше со толку многу омраза, јас никогаш не ја удрив така“, рекла мајката, која го снимила инцидентот со мобилен телефон што го скрила во чантата.

Таа одлучила да ги сподели снимките за другите родители да можат да видат што се случува во училиштето во кое одат нивните деца.
Американските медиуми јавуваат дека директорката во моментов е под истрага. Таа го казнила девојчето за наводно гребење на екранот на компјутерот.

Фото: Twitter

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(РЕЦЕПТ) Направете сами ваше универзално СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ ФЛЕКИ: Потребни се три состојки!

Има сè повеќе производи за чистење кои можат да се направат од состојките што секогаш …