(ФОТО) Вил Смит покажал заоблен стомак и округло лице:„Јас сум во најлоша форма во животот!“

Вил Смит на социјалните мрежи објавил фотографија на која позира во природа. Актерот го носел горниот дел од тренерката што ја откопчал и боксерски шорцеви.
„Ќе бидам искрен – јас сум во најлоша форма во мојот живот“, напишал тој под фотографијата на која се гледа заоблен стомак и заоблено лице.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Will Smith (@willsmith)

Објавата собрала скоро четири милиони лајкови.
„Ти си Вил Смит. Можеш да бидеш во каква форма сакаш”, „Генијален”, „Ова е најдобриот пост во историјата на социјалните медиуми”, „Ајде да бидеме реални, имаш 52 години и изгледаш одлично” „Вие сте во одлична форма поголемиот дел од вашиот живот.“ „Заслужувате пауза“, се само некои од коментарите под објавата.
Да потсетиме, Вил Смит се најде во центарот на скандалот минатата година кога неговата сопруга јавно призна дека имала афера со музичарот Август Алсин, а неговата ќерка Вилоу неодамна откри дека практикува полиаморија затоа што верува дека моногамијата води до измама.

Фото: Instagram/Скриншот:YouTube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Бил подготвен да го даде својот живот за братот: Тој е еден од најомилените холивудски глумци, а неговиот живот крие ГОЛЕМА ТАГА!

Еден од најголемите холивудски актери, бил подготвен својот живот да го даде за животот на …