Ова се 3. најдобри заводници во хороскопот!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Терезијата важи за неодолив знак затоа што ќе стори сé за да заведе припадничка на понежниот пол, но…

Лав
Вистински предатор меѓу знаците. Додворувањето е директно, гламурозно и со многу комплименти. Сака да ја остави својата партнерка без текст, а тоа го постигнува со скапи подароци, изглед и секако интелигенција. Не бара ништо помалку од својата партнерка.
Тој е во состојба да ја посвети целата своја енергија и слободно време на додворување за да го освои својот „плен“. Тој е во состојба да подготви такви моменти кои засекогаш ќе останат во меморијата.
Мажите Лав се сметаат за големи љубовници, доминантни и страствени луѓе.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

4-те НАЈСТРАШНИ ПРОРОШТВА НА СТИВЕН ХОКИНГ: На луѓето не им е сеедно кога ќе ги прочитаат бидејќи веќе почнале да се остваруваат

Постои и петто пророштво на Стивен Хокинг, но овој научник верувал дека тоа никогаш нема …