(ВИДЕО) Нејзиното бикини откривало скоро се: И пришла жена и и’ го направила ОВА а присутните се фаќале за глава!

Останала во чудо и неверување…
Тиктокерката Савана Симс доживеала непријатност на плажа на Хаваи, кога и пришла жена и започна остро да протестира и да ја критикува за оскудното бикини што го носела.
Додека непознатата жена и рекла дека не е во ред и дека треба да се срами, Савана со неверување гледаше, додека некои од случајните очевидци кимнале со главата и се фаќале за главата, не верувајќи во она што го виделе.
Савана, како што вели, споделила едно од „најлошите искуства“ со своите придружници на „ТикТок“.

@savysimsyo🙄 Ik tourists can be a lot when you live in a #hawaii , but keep in mind that the world isn’t yours, it’s to be shared #sharing #fyp #respect #love♬ original sound – Savannah Sims

– Ми рече дека не сака да ги гледа моето голо тело и задникот, иако во тој момент лежев на грб и не можеше да ја видам мојата позадина – рекла таа, а потоа на видеото го покажа своето „оскудно“ бикини, наведувајќи дека со нејзиното бикини нема проблем.
– И реков на дамата дека не ми е јасно што треба да покривам, на што ми одговори дека не сака таква да ме гледа на плажата и дека сака да си заминам – додала Савана.

@savysimsyoSeriously though, plot twist 😂 Girl needs more #bobmarley in her life #onelove #hypocrite #islandvibes #fyp♬ original sound – Savannah Sims

Под снимката имало коментари за поддршка на Савана и дека тие не сфаќаат што сакала дотичната дама да види на плажата.

Фото: Принтскрин/ТикТок

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за четврток, 24.06.2021: Ве чека пријатно изненадување и убав гест од некого. Покажете искрена благодарност, доброто се враќа со добро…

Овен Љубов: Не дозволувајте да бидете „лесна мета“ пред личност која има невообичаени емотивни мотиви. …