(ВИДЕО+ФОТО) РЕАЛНО ШОУ КОЕ ЈА ЗГРОЗИЛО ПУБЛИКАТА: Гледал снимка од ИЗМАМА, не можел да им верува на сопствените очи! Срцето му се скршило!

Во последната епизода, продукцијата го присилила Кејси да гледа снимка од надзорна камера од сексуалните односи на неговата девојка со друг маж.
По реакцијата на гадење на бакнежот на Ешли и другиот натпреварувач, тоа било заменето со неверување затоа што била објавена снимка од односот.

Публиката „Островот на искушението“ го нарекува „треш злато“ и „остров на манипулација“. Од друга страна, Кејси на Инстаграм напишал дека снимањето на реалното шоу е „пекол“ и дека повеќето од настаните се режирани.
„Приказните се транспарентно поставени и напишани. Ние само следевме. Реалното шоу е глупост”, напишал Кејси.
И покрај полемиките, ова реално шоу е сепак едно од најгледаните.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Casey Starchak (@cstarchak)

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Елен ДеГенерис после 19. сезони најавила простување од публиката

Познатата водителка Елен ДеГенерис одлучи претстојната 19-та сезона на нејзиното ток-шоу „The Ellen Degeneres Show“ …