(ВИДЕО+ФОТО) РЕАЛНО ШОУ КОЕ ЈА ЗГРОЗИЛО ПУБЛИКАТА: Гледал снимка од ИЗМАМА, не можел да им верува на сопствените очи! Срцето му се скршило!

Реалното шоу „Остров на искушението“ (Temptation Island) стана една од најкоментираните телевизиски емисии, предизвикувајќи зачуденост и неверување кај публиката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Casey Starchak (@cstarchak)

Островот на искушенијата собира неколку парови и луѓе кои се слободни. Секој пар се согласува да живее некое време со две лица кои немаат партнери. Целта на реалното шоу е да утврди дали емоционалната врска е толку силна што може да го преживее искушението со луѓе кои се привлечни.
Реакцијата на натпреварувачот Кејси Старчак станала популарна на Интернет кога дознал дека неговата девојка се гледа со маж од реалното шоу и дека таа ја поминала вечерта со него. Емисијата се емитувала во 2019. година во САД, а сега стана актуелна и во Велика Британија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Casey Starchak (@cstarchak)

Кејси и Ешли Холанд им се придружиле на натпреварувачите во програмата „Остров на искушениет“о опкружени со убави луѓе за да ја тестираат нивната врска.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ГОРДОН РЕМЗИ ОЧАЕН: Ќерка му влегува во реално шоу а еве како се подготвува во бикини!

Холи Ремзи, ќерка на познатиот готвач, донела одлука да влезе во реално шоу. Холи, ќерката …