Два знаци кои се најмоќниот љубовен пар на Зодијакот

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Астролозите тврдат дека луѓето родени во знакот на Рак и луѓето родени во знакот на Скорпија ја чинат најдобрата хороскопска љубовна двојка.
Овие два знака совршено се разбираат и се надополнуваат еден со друг, иако однадвор изгледаат дека имаат доста различни личности, пишува YourTango.
Во врската на Рак и Скорпија, едниот партнер е посилен токму таму каде што другиот е послаб, што ја прави нивната врска неверојатно компатибилна.


И Ракот и Скорпијата се многу заинтересирани за силни и цврсти љубовни врски и имаат слични животни цели за кои и двајцата сакаат да се потрудат.
Освен нив, астролозите ја посочуваат врската помеѓу двете Риби како друга одлична комбинација.
Тоа е ужасно силна и компатибилна врска, тврдат тие и додаваат дека во ваква врска и двете страни се чувствуваат како да ја пронашле својата сродна душа.

loading...

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Со секс против Путин: Масовни оргии на ридот над Киев, 15.000 учесници

Ако дојде до тоа дека Владимир Путин навистина ќе нареди испалување на нуклеарно оружје, доведувајќи …