(ФОТО) Оливера Балашевиќ ја симнала црнината: Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ со пролетната модна комбинација испратила силна порака

Помина повеќе од два месеци откако славниот кантавтор Ѓорѓе Балашевиќ не напушти
Иако ја загуби битката со короната и го напушти овој свет, неговите песни ќе живеат вечно.
Смртта на Џоле Балашевиќ најмногу ги шокираше неговата сопруга и трите деца, кои полека почнуваат да го продолжуваат животот, зачувувајќи го сеќавањето на неговиот лик и дело. Оливера Балашевиќ, по повеќе од два месеци, реши да ја симне црнината, а нејзината пролетна комбинација на облека ја претстави на Инстаграм нејзината ќерка Јована, цитирајќи стихови од песната на нејзиниот татко:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jovana Balasevic (@lolabalasevic)

„Таа не тагува, тоа е само ветер што свири пролетната соната… Кога не и е време“, стои во описот на фотографијата.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Уште една повреда на Харисон Форд – сега станува збор за рамото

Актерот Харисон Форд го повредил рамото додека вежбал за борбена сцена за време на снимањето …