20. работи кои ги прави само мажот кој искрено ве сака

Некои знаци на вистинска љубов се многу суптилни, но затоа постојат јасни и гласни со кои можете веднаш да видите кои се намерите на вашиот маж.
Овие 20 работи ќе ги направи само човек кој искрено ве сака.
1. Тој внимателно ве слуша кога половина час драматично го објаснувате конфликтот со колега на работа.
2. Ќе ви го остави далечинскиот управувач кога гледате телевизија.
3. Не ве тера да ги миете забите пред да го бакнете за добро утро.
4. Без срам оди во продавница да ви купи влошки и тампони.
5. Ако не е со вас, никогаш не заборава да ви посака добра ноќ.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Никогаш не ги игнорирајте: 10 симптоми кои можат да бидат знаци за проблеми со бубрезите

КОГА бубрезите се загрозени, може да се појават многу симптоми. Ако забележите повеќе од еден, …