(ВИДЕО) ВИРАЛНА СНИМКА ГИ „ЗАПАЛИЛА“ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Луѓето се превиткуваат од смеење и прашуваат дали МАЧКАТА зема пари за ТРЕНИНГОТ?

Необична снимка на мачка под автомобил се прошири на социјалните мрежи со брзина на светлината.
Мачка или мачор лежи под автомобилот и изгледа како да вежба или да прави стомачни, што само по себе е многу смешно и интересно.
Коментарите постојано доаѓаат и сите се воодушевени од вештините на мачката.
„Чија мачка е ова и колку зема за тренинг?“, „Илјада и илјада стомачни мускули“, „Браво“, „Кој е дечкото што билда“ се само дел од коментарите.
Видеото е објавено на страницата „Подгорички времеплов“, каде привлече големо внимание за кратко време и доби многу лајкови, а она за што се согласуваат сите корисници на социјалните мрежи кои го виделе видеото е дека мачката е неверојатна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Podgorički Vremeplov (@p.vremeplov)

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) „Најтажната жена на светот“ ги загрижила фановите со новиот пост, и пишуваат: „Ти не си добро!“

МОНЕГАШКАТА принцеза Шарлин, „најтажната жена на светот“, како што ја нарекоа некои медиуми на денот …