(ВИДЕО+ФОТО) Надал и Циска: Се’ скриле освен причината зошто немаат деца!

Рафаел Надал и Циска Перелјо внимателно ја криеја својата приватност, но во последните неколку години тие открија некои информации од нивната интимност.
Во 16. години врска, тие ретко зборуваа за својата љубов, а Рафа честопати љубоморно ја чуваше својата приватност.
Мари, како што ја нарекува Рафа, важи за скромна, ненаметлива, повлечена и природна девојка и никогаш немало афера или скандал со кој била поврзана.

Обично се појавуваше во јавноста скромно облечена, без шминка и секогаш со насмевка на лицето.
Надал го следеше на сите турнири, барем тоа го правеше сè до пандемијата на коронавирусот, а папараците понекогаш знаеја како да ја „уловат“ на прошетка или за време на одмор.

Рафаел и Марија ги запознала сестрата на Надал, Изабела, која е пријателка со Циска многу години. Циска студирала во Палма де Мајорка, потоа во Лондон, а истовремено студирала бизнис менаџмент и англиски јазик.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Бил подготвен да го даде својот живот за братот: Тој е еден од најомилените холивудски глумци, а неговиот живот крие ГОЛЕМА ТАГА!

Еден од најголемите холивудски актери, бил подготвен својот живот да го даде за животот на …