(ФОТО) Синот на Бали – Бег е вистинска копија на тато

Турската sвезда Бурак Озчивит, го освои срцето на публиката во Македонија но и регионот со улогата на Бали бег во серијата „Сулејман Величествениот“, е горд татко на двегодишниот миленик Каран. Бали-бег е во брак неколку години со турската актерка, убавата Фахрие Евчен, а хармоничниот брак го круниса неговиот мал син, кој е пресликан на неговиот татко.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf)


Среќната двојка ретко објавува фотографии затоа што не сака премногу да го експонира својот син.
Но Фахрие успеала да воодушеви многу фанови со новата фотографија, која „заработила“ повеќе од милион лајкови, а коментарите постојано доаѓаа.
„Ах, моето срце“, напишала гордата мајка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf)

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Откријте дали сте хипохондрик? Неколку знаци дека имате психичко пореметување!

Хипохондријата е  психичко пореметување кое се манифестира во постојано фокусирање на личноста на своето физичко …