(ВИДЕО) СМЕШНИТЕ ситуации во кои се нашле овие НЕВЕРОЈАТНИ КУЧИЊА слатко ќе ве насмеат!

Домашните миленици многу често знаат да ни измамат насмевка на лицето и да ни го разубават денот. Еве како овие кучиња ги насмеаа корисниците на Интернет.
Хаските се едни од најубавите кучиња. Тие се интелигентни, снаодливи и претежно многу забавни. Не може да ви биде досадно од нив, дури и ако сакате. Тие се многу вокални и сакаат да зборуваат и да пеат.
Кога ќе им биде досадно, тие тоа јасно ќе го покажат. Иако некои луѓе мислат дека хаските не се за спиење на кревет, тие ќе ви покажат поинаку.
Погледнете го ова забавно видео кое дефинитивно ќе ви го поправи денот.


Фото: Принтскрин/Youtube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МААЛСКИ ИГРИ БЕЗ ГРАНИЦИ ВО ПЕТОК КАЈ„АВИОНЧЕ“

Со цел популаризација на маалските игри, поголема социјализација на децата и едукација за важноста од …