(ФОТО) После борба со неплодност, 41. годишната глумица станала мајка по прв пат

МЕНА Сувари станала мајка!
41-годишната актерка на почетокот на бременоста открила дека со сопругот Мајкл Хоуп долго време сонувале да го прошират семејството, но не одело сè според планот.
„Секое утро ја мерев температурата и мокрев на стапчиња за овулација. Очекуваш нешто да се случи, но тоа не се случи. Бев под стрес”, се присетила таа на проблемите со зачнувањето во тоа време.
После многу негативни тестови и кога веќе целосно се откажала од идејата да стане мајка, се изненадила од плусот на тестот за бременост.

Таа редовно ги споделувала своите моменти од бременоста со следбениците на социјалните мрежи, а магазинот „People“ сега открил дека Мена станала мајка на почетокот на овој месец. Таа родила син кого го нарекла Кристофер Александар Хоуп.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(РЕЦЕПТ) Направете сами ваше универзално СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ ФЛЕКИ: Потребни се три состојки!

Има сè повеќе производи за чистење кои можат да се направат од состојките што секогаш …