Знаци кои се вљубуваат штом некој ќе им посвети внимание

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Некои од нас се едноставно многу чувствителни и неверојатно брзо се вљубуваат. Тие веднаш се врзуваат со секој што прави нешто убаво за нив. Некои хороскопски знаци се токму тоа – неверојатно љубовни, па пеперутките ги чувствуваат почесто од другите.

Рак
Раковите се најемотивните знаци од сите. Лесно е да ги импресионирате со било кој сладок гест. Не им треба една недела за да се заљубат. И не само тоа, тие честопати се приврзуваат многу за таа личност за многу краток временски период и им станува тешко да продолжат понатаму ако се повредени.

Терезија
Терезиите се позитивни, енергични и весели души. Тие се лесно воодушевени од однесувањето на другите и лесно можат да се заљубат. Тие се верни луѓе кои секогаш ќе бидат верни на својот партнер, пишуваат на веб-страницата наPinkvilla.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Пар „остарел“ 70. години за само 5. минути

Ова е секако еден од најтрогателните клипови што се појавил во последно време и многу …