(ВИДЕО) „МЕША“ СО КОЛКОВИТЕ КАКО ДА НЕМА УТРЕ: Џеј Ло објавила снимка во костум за капење и покажала со ШТО РАСПОЛАГА!

Џенифер Лопез (51) објави видео на својот профил TikTok профил и крена огромна прашина кај следбениците. Имено, латино дивата заводливо танцува во жолто бикини без трошка шминка, а видеото го нарече едноставно „недела“.
Познатата пејачка собра над 12.000.000 прегледи, 1.000.000 лајкови и над 30.000 коментари. Главно пофалбите доаѓаа на сметка на нејзиниот изглед.


„Дали ќе се омажиш за мене?“, „Стаееш како фино вино“, „Кога ќе бидам на нејзина возраст, сакам да изгледам вака“ се само некои од коментарите што и ги испратија корисниците на „ТикТок“. На оваа социјална мрежа ја следат 13.100.000 корисници, додека таа следи само 53. лица. Досега нејзините снимки добија неверојатни 77.600.000 лајкови.Да потсетиме, неодамна во медиумите се појави приказна за тоа како Џенифер Лопез го доби прекарот со кој стана широко позната, имено, и го даде покојниот рапер Хеви Д, кој кога дошол во студиото за нејзиниот прв албум од 1999 година, ја нарекол Џени-Ло, Џенифер-Ло или Џеј. Ло, пејачката открила за едно американско списание.

@jloSunday…♬ Astronaut In The Ocean – Masked Wolf


Фото: Принтскрин/ТикТок


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Познатиот композитор е целосно уништен: „Скршен сум, не напушти пред неколку часа“

Еден од најпознатите британски композитори, Ендрју Лојд Вебер, објави дека неговиот најстар син Николас починал …