(ВИДЕО+ФОТО) Ирина Шајк повторно шокира – во проѕирна креација го покажала совршеното тело

Фотографиите кои настанале при подготовка за виртуелна модна ревија
Несекојдневна креација која со широки и тесни ленти ги прекрива интимните делови на манекенката.
Ирина Шајк ги почести фановите на Инстаграм со фотографија на која позира во несекојдневна проѕирна креација која го оцртува нејзиното совршено тело.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Широките и тесните ленти и ги прекриваат интимните делови, а манекенката градите ги прекрива со рацете.
Таа на лицето носи и заштитна маска.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Фотографиите кои настанале при подготовка за виртуелна модна ревија, собраа преку половина милион лајкови и илјадници коментари.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ВИДЕО) Светскиот ден на хемофилијата со регионална кампања одбележан од Рош Македонија

Пандемијата со COVID-19 донесе голем број предизвици во изминатиот период со посебно влијание врз лицата …