Со што ќе ве шокира партнерот: Овенот се ќе ви фрли в лице, Лавот само ќе си замине…

7. Терезија
Толку симпатично и толку шокантно, едноставно не можете да им верувате на вашите очи, но веќе сте слушнале од неа додека ви „цвркотела“ преку телефон дека ја испразнила вашата сметка во банка бидејќи видела феноменални чевли. И чанта. И некои модни детали. Отсекогаш била во тренд, и така ви се допаѓа.
Дали сега протестирате? Па, вие сте толку неблагодарни, скоро и да не заслужувате да и бидете партнер. Но, дури и толку лути, вашата Терезијатолку многу ве сака што ќе ви прости.

8. Скорпија
Иако би сакал на сите да им ја плесне вистината во лицето на сите (особено оние кои не се ни блиску до неговите колена), тој нема да ве шокира – личноста што ја сака, но и сите други околу него. Сепак, тоа ќе го стори толку суптилно, толку вешто, што сите во него ќе бараат спас, а ништо нема да му можат.
Ако би ѕирнале во светот на неговата имагинација, ќе бидете шокирани кога ќе сфатите дека вашата Скорпија сонува за време кога тој беше млад и немаше ништо – немаше кариера или пари или тој џип во гаражата, а тој беше заљубен до ушите, но – не во вас.

9. Стрелец
Вие не сте никој откако сте избрани Стрелецот да ви го осмислува и да ви го разубавува животот. Адреналинот што тече низ неговите вени ви инјектира во моментот кога ќе седнете во неговиот автомобил со него или кога сака дете со вас, иако можеби би имал внуци или навистина ги има.
Женката Стрелец сака нов автомобил затоа што сака малку да патува, иако може да патува со авион со вас, сфатила дека и онака ја имате таа тајна кредитна картичка и живеете во заблуда дека таа никогаш нема да дознае.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Пар „остарел“ 70. години за само 5. минути

Ова е секако еден од најтрогателните клипови што се појавил во последно време и многу …