Со што ќе ве шокира партнерот: Овенот се ќе ви фрли в лице, Лавот само ќе си замине…

4. Рак
И додека мислите дека вашиот Рак се убива од работа, тој се јавува од непознат број ( испразнет му е мобилниот телефон) од кафуле во кое тој и неговите пријатели земаат здив, затоа што тој ден времето се променило барем пет пати, а весникот вели дека озонската дупка се проширила.
Исто така, тој ден тие ја одбиле неговата кредитна картичка во супермаркет, токму кога тој сакал да купи нешто за куќата, а неговите роднини го малтретираа цел ден и тој навистина се изнервирал, но тој не сакал да ве оптеретува, кога сте веќе во шок.

5. Лав
Подобро да се запрашате со што нема да ве шокира вашиот Лав, бидејќи тој е подготвен на „големи дела“, и секако за своја корист и за свое задоволство, што ќе го сподели со вас. Но, бидејќи никогаш не сте таму, кога тој ќе добие покани или билети за модна ревија, филм или театарска премиера, кој е виновен.
Па, тој сигурно не е, иако може да ве шокира, кога жената Лав ќе ви каже дека оди на одмор со пријателите, а мажот дека патува со пријателите на фестивал на пивото.

6. Девица
О, таа може да биде многу шокантна, толку елегантна, воздржана и сета рационална. Вие станавте шокирани од таа рационалност, но бидејќи знаете дека ова не е крај, тогаш сте утешени дека разумот на вашата Девица која ве спушта на земја секогаш кога премногу ќе треперите, ве штити, на пример, од непромислени активности.
А што е со чувствителноста? И со неа, Девицата ќе ве изненади, особено ако се возбудите затоа што го поправила домофонот или направила ручек прстите за да излижете. Ќе ве погледне директно во очи додека ја фалите затоа што ги дочекала своите пет минути.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Пар „остарел“ 70. години за само 5. минути

Ова е секако еден од најтрогателните клипови што се појавил во последно време и многу …