(ФОТО) После раѓањето на ќерката Меган и Хари се повлекуваат од јавноста!

Поради преголемата медиумска помпа по емитувањето на интервјуто што принцот Хари и Меган Маркл и го дадоа на Опра Винфри, двајцата решиле, на почетокот на летото, да направат мала пауза.
На почетокот на летото, кога ќе им се роди второто дете, семејството ќе се повлече од јавниот живот некое време со цел, како што велат, да поминат квалитетно време заедно и да им се посветат целосно на децата.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)


Како што откри извор близок до принцот Хари и Меган за „Vanity Fair“, парот има намера ова лето целосно да се извлече од јавниот живот и да помине квалитетно време со своите деца, по раѓањето на нивната ќерка.
Тоа би значело дека 36-годишниот војвода, кој само што ја доби својата прва вистинска работа, ќе го прекине деловниот ангажман за некое време.

„Кога Меган ќе го роди своето второ дете, во текот на летото, и двајцата сакаат да бидат ослободени од сите обврски за да можат да поминат квалитетно време заедно веднаш штом ќе пристигне девојчето“, открил изворот.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ПОЧИНАЛ ПОЗНАТИОТ КОМПОЗИТОРОТ СТИВЕН СОНДХАЈМ: Неговата музика ја знаете од овој култен филм!

Легендата на Бродвеј, Стивен Сондхајм, починал во петокот во својот дом во Роксбери, Конектикат. Имал …