LJUBAVNI HOROSKOP

ОВИЕ ТРИ ЗНАЦИ во април ќе ги погоди љубовна стрелка: Им се исполнуваат желби, се зголемуваат страстите

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Во првата половина на април, Рибите очекуваат прекрасни моменти со саканата личност. Ќе постигнете интимност на уште поголемо ниво. Комуникацијата исто така се подобрува. На крајот на месецот се јавува трингонот на Марс со Јупитер, па затоа е идеално време за комуникација со семејството. Старите драми ќе бидат решени на мирен начин.

Јарец
Ќе се фокусирате на домот и семејството. Сигурно е да се реновира домот или да се купи нов, како и да се прошири семејството. Ќе имате потреба да поминете што повеќе време во природа и покрај вашите големи обврски.
На тој начин ќе се поврзете уште повеќе со вашиот партнер.
Спојот на Венера и Уран носи сосема нов однос во вашата врска.
Слободните припадници на овој знак ќе го интензивираат својот социјален живот од средината на април, проследено со фатална средба со личност преку пријател.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Некој оваа фотографија ја споредил со нешто и повеќето се согласиле, што мислите вие?

А, кој знае, можеби тоа е навистина љубов? Или?