(ВИДЕО) КОНЕЧНО – Закажана првата клапа на „Пријатели“ и сите се изненадени кој ќе глуми

По многу одложувања, доцнење од една година, легендарниот тим од серијата „Пријатели“ конечно почнува!
Кој чека тој и ќе дочека! Вака накратко може да се опише состојбата со култната серија „Пријатели“, чии актери со години најавуваа дека повторно ќе се соберат.
Снимањето конечно започнува на 6 април во Калифорнија. Сите шест актери ќе глумат и сè е подготвено за првата клапа. Иако снимањето беше закажано за минатата пролет, продуцентите велат дека вредело да се почека, бидејќи ќе биде подобро и поубаво од планираното. Имено, според првичниот план, тие требало да глумат во студио со публика.

 

loading...

View this post on Instagram

 

A post shared by Friends (@friends)


„Возбуден сум од снимањето и се подготвувам“, рекол актерот Дејвид Швимер во февруари.


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Friends (@friends)

Трите актерки: Џенифер Анистон, Корни Кокс и Лиза Кудроу не се скараа и тоа треба да биде олеснување во најавеното снимање.
Останатите двајца актери, Метју Пери и Мет ле Бланк, им рекоа на новинарите дека ќе снимаат „тука и таму“ и тоа е сè што јавноста успеа да открие!

Фото: Принтскрин/Instagram/friends

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Ова се знаци дека сте телепатски поврзани со некого: Еве како се открива телепатија помеѓу две лица

Ако го чувствувате ова, тогаш сте неверојатно телепатично поврзани со некоја личност! Телепатичното поврзување меѓу …