(ВИДЕО) Бебето кое првпат го слуша гласот на мајката е нешто најслатко што ќе видите денес

Реакцијата на бебето кое добило апаратче за слушање и прв пат го слушнало гласот на мајката никого нема да остави рамнодушен.
Видеото на својот YouTube канал го објавил RM Videos.

Фото: Принтскрин/Youtube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) СРЕЌНО СЕМЕЈСТВО: Алек Болдвин на премиера дошол со сопругата и шесте деца!

Алек Болдвин (63) и неговата сопруга Хиларија (37) присуствуваа на премиерата на неговиот нов филм …