(ВИДЕО) Додека кралското семејство беснее, Хари „кулира“ на својот велосипед

По интервјуто со Опра Винфри, се крена многу прашина. Меган Маркл и принцот Хари изнесоа шокантните детали и го испрозиваа кралското семејство за напуштањето на Англија.
Јавноста тогаш со нетрпение ја очекуваше реакцијата на членовите на семејството. И принцот Вилијам и Кејт Мидлтон, се фотографирани како се многу расположени но и бесни, а папараците конечно успеале да го фотографираат принцот Хари.
Тој бил фотографиран на улиците на Калифорнија додека возел велосипед. Тој, како и секогаш, бил придружуван од обезбедувањето и го покрил лицето со маска и очила.
Дури и зад маската може да се насети дека е опуштен, тој изгледа смирено, за разлика од другите членови.

loading...

Фото: Принтскрин/Youtube/LMT Rpyal Box

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Кејт Мидлтон за нејзините фотографии се нашла на удар на критиките, еве за што ја обвинуваат

Принцезата од Велс ги урива надежите на новите, млади генерации фотографи со тоа што самата …