(ВИДЕО+ФОТО) Британски медиуми: Овој член на кралското семејство стои зад одговорот за Хари и Меган

По експлозивното интервју на принцот Хари и Меган Маркл, долго се чекаше реакцијата на Бакингемската палата.
Меган и Хари упатија голем број обвинувања, вклучително и дека на дворот се дискутирало колку ќе му биде темна кожата на нивниот син Арчи кога ќе се роди, а долгоочекуваниот одговор од палатата дојде после 56 часот.
Иако пораката дека „сеќавањата можат да бидат различни“ и дека „семејството сериозно го сфати проблемот“ и дека „приватно ќе го реши“ официјално доаѓа од кралицата, експертите од кралското семејство веруваат дека зад тоа стои принцот Чарлс.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Најлуда свадба во Србија – извадил „зоља“ за да гаѓа јаболко 

Српските свадби ги следат низа обичаи, а еден е да се гаѓа јаболко со пушка. …