(ФОТО) НЕ Е ЛУТА ТУКУ ТАЖНА: Конечно откриено како се чувствува кралицата Елизабета после шокантното интервју на нејзиниот внук

Интервјуто што Меган Маркл и принцот Хари и го дадоа на Опра Винфри го потресе светот, а најмногу кралското семејство.
Сепак, според изворот, кралицата Елизабета „не е лута, туку само тажна“, по обвинувањата за расизам изнесени од Меган и Хари, пренесува „Сан“.
„Тие секогаш се грижеле за Хари и кралицата се чувствува многу заштитнички настроена кон него“, тврди изворот.
Тој тврди дека кралското семејство се обидело да го поддржи принцот Хари откако ја запознал својата сопруга.

И покрај тврдењата на Меган дека нема поддршка од кралското семејство, изворот вели дека семејството во тоа време не било загрижено бидејќи се чинело дека Хари е многу среќен со Меган.

Двајцата, меѓу другото, во интервјуто зборуваа за тоа како неименувани членови на кралското семејство изразил загриженост за бојата на кожата на нивниот син Арчи пред да се роди и дека Меган имала проблеми со менталното здравје, но палатата ја одбила нејзината помош.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Славниот комичар позитивен на коронавирус:„Не го сакате ова, вакцинирајте се!“

Американскиот комичар Крис Рок во неделата објави дека е позитивен на коронавирус и ја искористи …