(ФОТО) Направил сите да заборават на Бали бег: Кој е турскиот глумец кого жените го ОБОЖУВААТ?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Can Yaman (@canyaman)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Can Yaman (@canyaman)

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Методот на Алан Кар со помош на кој милиони луѓе престанале да пушат

„Ако ги следите моите упатства, ќе бидете среќен непушач целиот свој живот“, рекол Ален Кар, …