(ФОТО) Направил сите да заборават на Бали бег: Кој е турскиот глумец кого жените го ОБОЖУВААТ?

Отпрвин го споредувале со славниот Бурак Озџивит, но наскоро ги надминал сите турски актери.
Младиот турски актер Кан Јаман целосно ги маѓепса припадничките на понежниот пол и сите едногласно велат дека го надминал славниот Бали бег, кој важеше за голем заводник и „шмекер“ по кој лудуваа жените во Македонија и регионот.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Can Yaman (@canyaman)


Овој актер со неверојатна харизма и уште поневеројатна убавина се прослави во серијата „Рана птица“, односно серијата што во регионот е позната под името „Сонувачи“, каде ја толкува главната машка улога, згодниот Јан.
Во серијата се одликува со малку дива убавина, совршено извајано тело и шарм по кој жените буквално полуделе. Иако дипломирал право и работел на професијата, за време на неговиот летен одмор, по наговор на еден пријател, тој се пријавил на кастинг за серијата и со тоа, преку ноќ, станал ветувачка sвезда.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Can Yaman (@canyaman)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Can Yaman (@canyaman)

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НАЈПОЗНАТАТА ПРЕЉУБНИЧКА ТВРДИ: Мажите изневеруваат само од една причина! Не сум јас виновна, зошто не ги чувате подобро?

„Себеси се гледам како личност која ги решава туѓите љубовни проблеми, а не како некој …