(ФОТО) Никој не го очекувал ова од него: Џон Траволта споделил емотивна фотографија на синот Бен која ги расплакала следбениците!

Траволта објавил дека се повлекува од јавноста.
Семејството на Траволта сè уште не се опоравило од смртта на Кели Престон, која почина од рак на дојка. Џон бил во брак со Кели 29. години. На денот на погребот, тој објави дека решил да помине некое време сам со децата, дека нема да работи и да не се лутат што тој нема да биде во јавност.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by John Travolta (@johntravolta)


Најдобриот пријател на Џон, Томи Ли, минатата есен објави дека семејството добро се снаоѓа, но дека болката за мајката и сопругата никогаш нема да помине.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Скопскиот бенд Fiction со нов сингл насловен „Брои до 3″

Скопскиот бенд Fiction го ојбави новиот сингл насловен како „Брои до 3″. Песната е создадена …