(ФОТО) Вилијам, после скандалозното интервју, му испратил порака на Хари

Принцот Вилијам наводно стапил во контакт со неговиот брат, принцот Хари, по експлозивното интервју со Опра Винфри, што во Велика Британија беше емитувано на ITV.
Минатата недела беше прикажано шокантното интервју интервју на Хари и неговата сопруга Меган Маркл со Опра Винфрли, а поради бројните шокантни обвинувања, прашината сè уште не е слегната, па затоа со денови е една од главните теми.

Хари зборувал за неговата врска со неговиот брат и татко, објаснувајќи како принцот Чарлс ги одбивал неговите јавувања откако тие заминале за Ванкувер. Тој исто така рекол дека нема кому да се обрати за да признае дека неговата жена страда.
Запрашан што мисли за неговиот брат Вилијам, Хари и рекол на Опра дека го сака.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Глумецот од сериите „НЦИС“ и „Бул“ ослабнал 20. килограми без „теретана“ – Открил и како!

Актерот Мајкл Ведерли, sвездата на сериите „Бул“ и „НЦИС“, неодамна призна дека се здебелил. За …