(ВИДЕО) БРУКА! Три жени противнички на вакцините го нападнале возачот – му ја извадиле маската, му кашлале во лице и го пцуеле!

Во последен момент смислил што да прави со нив
Три многу агресивни жени го нападнале возачот на Убер во неговото возило кога им рекол да стават маски на лицата пред заминувањето.
Жената во средина и го послушала до одреден степен, но се чини дека другите две сакале, поради тоа, да го претепаат.

Почнале да го напаѓаат, пцујат, плукаат, а потоа најагресивната меѓу нив му ја соблекла маската. Потоа му кашлале во лицето и на крај – го испрскаале со пеперминт спреј!
Инцидентот се случил на улиците во Сан Франциско. За среќа, возачот брзо го забележал полицаецот, па нагло закочил и истрчал од автомобилот кон него.
Не е познато што се случило со жените кои го нападнале, кои, судејќи според видеото, биле целосно вон контрола.

Фото: Принтскрин/Youtube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Овие знаци на Зодијакот никогаш не ги откриваат своите ВИСТИНСКИ ЧУВСТВА

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …