(ФОТО) Ева Лонгорија затегната како струна во „безобразно“ бикини!

Ева Лонгорија е во посета на родното Мексико и поголемиот дел од времето го поминува гола.
Ништо поубаво од одмор на плажа, сонце што ги суши бикинито после пливање во море! Бидејќи Ева Лонгорија ретко објавува голи фотографии, оваа слика беше вистинско освежување и на Инстаграм за неколку часа собра повеќе од 160.000 „срца“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Ева е по потекло од Мексико, од местото Вале де Браво, па не е изненадувачки што е „сама на свое“ во костим за капење. Интересно е што кога ќе ги споредите нејзините постари фотографии во бикини со најсвежата, ќе дојдете до заклучок дека е позгодна на 45. години отколку кога имала 35. години! Ова воопшто не е изненадувачки, бидејќи Ева редовно објавува фотографии и видеа од приватни тренинзи на кои се гледа дека вредно вежба.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) СРЕЌНО СЕМЕЈСТВО: Алек Болдвин на премиера дошол со сопругата и шесте деца!

Алек Болдвин (63) и неговата сопруга Хиларија (37) присуствуваа на премиерата на неговиот нов филм …