(ВИДЕО+ФОТО) ИНАЕТОТ Е НАЈДОБРА МОТИВАЦИЈА – Поради освета на бившиот дечко ослабнала 64. килограми: „Станав девојка која не може да ја има!“

После три години врска момчето ја оставило Џоси поради нејзината тежина.
Таа решила да му се одмазди така што ќе ослабне и ќе го затегне своето тело.

„Бев девојка која мојот бивши не ја сакаше, па станав девојка што тој не може да ја има“,вели таа на почетокот на своето видео што го објавила за да ги инспирира другите да вежбаат и да живеат поздраво

Имала 137. килограми, а со напорен тренинг и правилна исхрана изгубила скоро половина од телесната тежина. Таа сега има 70. килограми и е пресреќна со својот успех.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Идеи за уредување: Како малиот стан да изгледа пространо!

Дизајнерката за уредување на ентериери Челзи Браун живее во стан од 48. квадратни метри во …