(ВИДЕО) The Rock воодушевил со видео со 9. милиони прегледи во кое открил што ја учи својата ќерка

Двејн Џонсон се обидува да ги направи своите ќерки силни жени. Ова го потврди објавувајќи симпатично видео со неговата двегодишна ќерка Тијана Гиа.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by therock (@therock)


„Можеш ли да кажеш: Јас сум убаво девојче?“, ја прашува Рок и таа лесно одговара: „Јас сум убаво девојче“.
„Така е, и уште поважно од тоа, може да кажете: Јас сум одлично девојче“, и објаснил грижливиот татко а таа повторува со насмевка.
Меѓу другото, ја охрабрува сама да си вели „Јас сум многу паметно девојче“ и „Јас можам да направам сè“.
Неговата објава израдува многу луѓе, но и ги насмеа, а досега е прегледана повеќе од 8,9 милиони пати.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Под мотото „Прекрасното непознато” вечерва почнува 44. издание на ИФФК „Браќа Манаки”

Под мотото „Прекрасното непознато” Фестивалот на филмска камера „Браќа Манаки” вечерва ќе го започне своето …