(ВИДЕО) Хит снимка: На доставувачи за време на носењето им испаднал фрижидер!

Во Охајо, Америка, на несмасните доставувачи им паднал фрижидер непосредно пред доставувањето. Фрижидерот, од паѓањето, бил целосно уништен, а снимката станала хит на интернет и предизвикала бурни реакции.


„О не! Што би направиле ако фрижидерот од 4.200 американски долари што го нарачавте, наиде на трагичен, деструктивен крај на вашата патека? Кликнете гледај за да видите што прават доставувачите„, се вели во еден од коментарите на Јутјуб.

Фото: Принтскрин/Youtube


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Ретроградниот слабее, пристигнува НОВА енергија: Еве кои хороскопски знаци ќе имаат среќа во НОЕМВРИ!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …