(ФОТО) После многу години Северина ја открила вистината за ИНТИМНАТА СНИМКА од јахтата: Еден детал открил се’!

На Инстаграм избила вистинска војна помеѓу пејачката и нејзините следбеници…
Пејачката Северина Којиќ неодамна објави фотографии со сликарот Димитрије Поповиќ и со трогателна најава му го честиташе роденденот.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)


Таа, исто така, објави неколку фотографии направени кога соработувала со него и позирала со неговите слики, што предизвика лавина коментари. Многу нејзини следбеници сметаат дека е несоодветно, па се сетиле на нејзиното интимно видео снимено на јахта, а пејачката се впуштила во расправија со нив како никогаш порано.

„За жал, како и видеото што беше ‘случајно’ објавено во јавноста одамна… Тоа е правило, кога ќе останат без јавен интерес, тогаш не бираат како и со што, само ‘шокирајте ги’ да се згрозат и да запомнат дека постоиш. Да не ја следев Северина тука, немаше да го видам ова и немаше да ми се превртува стомакот и многу се грижам кога, што и зошто ќе следам… Но, не вреди ќе те зае**т кога најмалку очекуваш, само за да ние тука пишуваме и јадеме г**на и и’ го креваме рејтингот, а таа е поитра од нас, затоа гледам како никогаш не одговара на сите и како ‘најпаметна од сите’ успеа да не закопа сите“, напишалаедна жена под овие фотографии на Инстаграм.
„Само му го честитав роденденот на човекот, а Вие отидовте толку далеку во својата теза што дури и ве закопав. Единствената вистина е дека денес сум мрзлива“, одговорила Северина на една од девојките што ја прозвале.

„Не Ви требаше тоа со јахтата. Па, дали мислите дека би снимала нешто без шминка и би го пуштила во јавноста? Но, гледам, го следете и тој дел од мојот опус. Вие не сте единствените др***ии и затоа бидете среќни, ве има ​​и се множите и никој не може да ви направи ништо. Ние сакаме др***ии (еб**и) и им испраќаме љубов “, додала пејачката, посочувајќи го фактот дека не го објавила доброволно контроверзниот спот во јавноста, како што многумина мислеа.

Фото: Принтскрин/. Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Доктор тврди дека знакот дека имате дијабетес се гледа во очите

Неколку стотици илјади Македонци имаат дијабетес, а најчести симптоми се жед, замор, почести посети на …