(ФОТО) ПРИНОВА – „Одиме повторно“: Глумицата Гал Гадот ја објавила среќната вест

Гал Гадот среќната вест ја објавила на својот профил на Инстаграм…
Популарната актерка Гал Гадот е повторно бремена и оваа среќна вест ја соопшти на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм, каде објави слика со сопругот и ќерките.
На сликата, сите се прегрнуваат еден со друг со насмевка, допирајќи и го стомакот. Таа напиша „Here we go again“ во описот на сликата, („Одиме повторно“).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

Само неколку часа пред Златниот глобус, никој не можеше да замисли дека Гал крие такво изненадување под белиот фустан на Живанши што го носеше на овој настан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ВИДЕО) Светскиот ден на хемофилијата со регионална кампања одбележан од Рош Македонија

Пандемијата со COVID-19 донесе голем број предизвици во изминатиот период со посебно влијание врз лицата …