(ФОТО) ВИДЕО+ФОТО) Дошол на венчавка со шест жени:„Сите се трудни од мене!“

На Инстаграм објавил фотографии од венчавката
Контроверзниот богаташ познат како Прити Мајк предизвикал низа коментари откако на свадба во Нигерија дошол со шест трудници и изјавил дека сите се бремени од него.
Тој на Инстаграм објавил фотографии од венчавката, каде ја сподели среќната вест со своите 250.000 фанови.

„Ова не е трик. Ние едноставно живееме одличен живот“, напишал Мајк.

Пред три години, според извештаите на нигериските медиуми, Мајк бил уапсен затоа што ги ставил своите придружнички во синџири на неговата втора венчавка и ги шетал на јаже. Потоа, наводно, тој потпишал изјава дека повеќе нема да ги повторува деградирачките постапки против жените.
Тој претходно јавно тврдел дека има повеќе љубовни партнери одеднаш.
Минатата година тој позирал со пет жени во венчаници и открил дека неговиот сон е да се ожени со „две поранешни девојки и три сегашни“.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) НИШТО НЕ РЕШИЛ: Принцот Хари се вратил во Калифорнија и тоа еден ден пред 95. роденден на кралицата!

Иако се шпекулираше дека Хари ќе го продолжи престојот во татковината и ќе го прослави …