(ФОТО) Бранко Ѓуриќ објавил фотка со Бред Пит: „Некој тип ни влета во кадар!“

АКТОРОТ Бранко Ѓуриќ Ѓуро ги насмеал своите следбеници на Инстаграм објавувајќи фотографија на која тој и Феша Штукан позираат со Бред Пит.
Во центарот на сликата е Бред кој го втурнал лицето во фотоапаратот и се намуртил, а Ѓуро и Струкан се гледа како се смеат во позадината.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by branko djuric (@branko_djuric_djuro)


„Феја и јас со момче кое влета во нашиот кадар“, напишал ĐЃро, додавајќи во хаштаговите „види ја главата“ и „не сакав пред него“, а тој исто така открил дека фотографијата е снимена на филмски сет.
Инаку, Ѓуро ги запознал Бред и Анџелина Џоли кога соработувале на снимањето на нејзиниот филм „Во земјата на крв и мед“.


Фото: Скриншот/Youtube/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Познатиот композитор е целосно уништен: „Скршен сум, не напушти пред неколку часа“

Еден од најпознатите британски композитори, Ендрју Лојд Вебер, објави дека неговиот најстар син Николас починал …