Дневен хороскоп за среда, 03.03.2021: Бикот пред неизвесна љубовна средба, Ракот со насмевка може да реши се, Скорпијата поради суета може да пропушти…

Овен
Љубов:
Пријатно изненадување ве чека на состанокот со некој близок. Бидете доволно имагинативни и инспиративни во секој поглед.
Работа:
Вие сте во одлична можност да направите паралелни потези, да покажете претпазливост и да користите сигурни критериуми при изборот на блиски соработници.
Здравје:
Насочете ги мислите во позитивна насока.

Бик
Љубов:
Доброто претчувство што го имате навестува возбудлива забава или нова емотивна средба. Проверете ја вашата љубовна среќа.
Работа:
Нема потреба да се оптеретувате со нечија приказна или да се грижите за понатамошни перспективи во деловно-финансиската соработка.
Здравје:
Обрнете внимание на изгледот и стилот на изразување.


Близнаци
Љубов:
Во врска со саканото лице, промените се неизбежни. Нема причина да се криете зад „лажните ветувања“, проблемите нема да бидат решени сами по себе.
Работа:
Ќе излезе дека имате погрешна пресметка и дека се залажувате со несигурни информации. Избегнувајте избрзано однесување.
Здравје:
Ќе уживате во одмор и креативна изолација, опуштете се.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ИЗЛЕЗИ, ИЗЛЕЗИ, НЕМА НИШТО ДА ТИ НАПРАВАМ! Жена ги фатила МАЖОТ и љубовницата, па направила хаос на УЛИЦА!

Случајни минувачи на улиците на градот Сантијаго во Доминиканската Република, биле сведоци на вистинска драма, …