(ФОТО) Глумецот во 63. година го добил седмото дете: Татко на шестото станал пред половина година!

Хиларија и Алек Болдвин го добиле своето шесто дете. Хиларија објавила фотографија на која позира со шест деца, меѓу кои и новороденче.
„7“ е краток опис на фотографијата. Хилариа и Алек се родители на шест деца, а холивудскиот актер од бракот со Ким Бесинџер ја има и 25-годишна ќерка Ирска.

Инаку, Хиларија го роди своето петто дете на 8 септември. Не е јасно дали парот го посвои новороденчето или го доби со помош на сурогат мајка.

Славната двојка доживеала и неколку абортуси, а покрај шестмесечниот син Едуард, тие ги имаат и момчињата Ромео (2), Леонард (4), Рафаел (5) и девојчето Кармен (7).

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ВИДЕО) Светскиот ден на хемофилијата со регионална кампања одбележан од Рош Македонија

Пандемијата со COVID-19 донесе голем број предизвици во изминатиот период со посебно влијание врз лицата …